Zamknij

Prawie 500 osób pobiegnie 11 listopada w Leśnym Biegu Niepodległości [FOTO]

07:21, 08.11.2018 | P.B
REKLAMA
Skomentuj


Druga edycja imprezy pod nazwą Leśny Bieg Niepodległości zorganizowanej przez Stowarzyszenie Sport4Life zyskała duże zainteresowanie. Na linii startu poszczególnych dyscyplin (nordic walking oraz bieg) i w różnych grupach wiekowych stanie w tym roku blisko 500 osób.

Zgodnie z zapisami regulaminu przyjmowanie zgłoszeń zostało zakończone 5 listopada. Tegoroczna edycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych zawodników. Prawie 200 młodych biegaczy będzie rywalizować na trzech różnych dystansach uzależnionych od grupy wiekowej. Leśny Bieg Niepodległości to impreza, której celem jest promocja zdrowego i rodzinnego stylu życia, propagowanie biegania jako najprostszej formy aktywnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu oraz kształtowanie prozdrowotnych postaw wśród dzieci i młodzieży.

Dlatego właśnie organizatorzy Leśnego Biegu Niepodległości już po raz kolejny umożliwiają dzieciom udział w imprezie bez opłat - aby naprawdę sport był dla każdego. Wszyscy zawodnicy - dorośli i dzieci - otrzymają oczywiście na mecie pamiątkowe medale, zestawy upominkowe, zaś na najlepszych czeka podium.

Leśny Bieg Niepodległości to czas na sport, czas dla rodzin. Nie trzeba brać udziału w zawodach, aby tam być. Nic tak nie motywuje do działania jak kibice, zatem wszyscy są mile widziani w Balczewie 11 listopada. Organizatorzy zapewniają transport autokarowy dla zawodników i kibiców, a wszystkie szczegóły i informacje można znaleźć na http://lesnybiegniepodleglosci.pl/ oraz na profilu FB https://www.facebook.com/lesny.bieg.niepodleglosci/

 

(P.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone