Zamknij

II Halowe Zawody Sportowo-Pożarnicze. Strażacy rywalizowali w Woli Wapowskiej!

22:17, 02.12.2018 RED Aktualizacja: 22:38, 02.12.2018
Skomentuj

W gminie Kruszwica odbywały się II Halowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. W Woli Wapowskiej rywalizowali strażacy z wielu jednostek.

Zawody odbyły się w hali sportowej w Woli Wapowskiej. O puchary rywalizowało 200 zawodników z Młodzieżowych Drużyn Pożarnicze. Młodzi strażacy działają przy lokalnych OSP.

Sukces odnotowali zawodnicy z Woli Wapowskiej. Reprezentanci jednostki zdobyli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej. Tytuł Championa Zawodów zdobył Kacper Mazurczak. Trzecie miejsce zajął Szymon Sikorska. Obaj strażacy reprezentowali Wolę Wapowską.

W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Wiktoria Sikorska (Wola Wapowska), trzecie natomiast Julita Jabłońska (także Wola Wapowska).