Zamknij

Kruszwiczanie wywalczyli V miejsce na licealiadzie szczebla wojewódzkiego w badmintonie

11:15, 26.12.2018 | RED
REKLAMA
Skomentuj

 

W sali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych we Włocławku rozegrano Finał Wojewódzkiej Licealiady w badmintonie dziewcząt oraz chłopców w ramach rywalizacji międzyszkolnej SZS. Wyłoniono najlepszych zawodników.

Zawody sportowe przygotował Marcin Kubiak i Jacek Janowski, a do szkoły przy ul. Ogniowej zjechały się najlepsze drużyny województwa kujawsko-pomorskiego, które rozpoczęły zawody na wcześniej przygotowanych czterech kortach do gry. W pierwszej fazie turnieju chłopcy biorący udział w rywalizacji grali w dwóch grupach system "każdy z każdym".

- W gr. B badmintoniści Zespołu Szkół Technicznych wygrali z LO Kruszwica (3:0) oraz po dobrym meczu z Zespołem Szkół Samochodowych Bydgoszcz (3:0) i do kolejnej fazy awansowali z pierwszego miejsca. W półfinale wygrali pewnie (3:0) z Technikum Rolniczym z Sypniewa. W finale badmintoniści ZST ponownie spotkali się z bydgoską „samochodówką” i po walce, drugi raz już w tym turnieju, pokonali swoich przeciwników (3:2) i zostali najlepszą drużyną męską w województwie kujawsko-pomorskim - informują organizatorzy.

Kruszwiczanie w składzie Kamil Klamecki oraz Adrian Sikorski zajęli V miejsce. Opiekunem zawodników jest Sławomir Winiarczyk.

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone