Zamknij

Wynik otwartego konkursu na realizację zadań własnych. Kluby sportowe z dofinansowaniem!

14:46, 03.01.2019 | RED
REKLAMA
Skomentuj

Kruszwicki magistrat opublikował informacje na temat realizacji zadań własnych w zakresie rozwoju sportu w Gminie Kruszwica. Tym razem na cel przeznaczono o 30 tysięcy złotych więcej.

Największą dotację na realizację zadania własnego dotyczącego prowadzenia oraz udziału kruszwickich drużyn w rozgrywkach ligowych piłki nożnej otrzymał Klub Piłkarski "Gopło" Kruszwica. Mowa tutaj o kwocie 120 tysięcy złotych.

[POGODA]1546523375302[/POGODA]

Drugą pod względem wysokości dotacji otrzymał Klub Wioślarski "Gopło" Kruszwica. W konkursie przyznano mu 97 tysięcy złotych na szkolenie dzieci i młodzieży w wioślarstwie.

84 tysiące złotych otrzyma Kruszwickie Stowarzyszenia Ludowe Zespoły Sportowe na szkolenie i udział w rozgrywkach ligowych piłki nożnej i zawodach lekkiej atletyki klubów zrzeszonych w KS LZS. 

35 tysięcy złotych otrzyma Uczniowski Klub Sportowy "BASKET 2010 Kruszwica" na udział w rozgrywkach ligowych oraz szkolenie w zakresie koszykówki. Miejski Ludowy Klub Sportowy "Piast" Kruszwica na szkolenie dzieci, młodzież, dorosłych oraz udział w rozgrywkach ligowych i indywidualnych w zakresie tenisa stołowego otrzyma 20 tysięcy złotych. 

Ostatnim podmiotem, który otrzymał dotację jest Inowrocławski Klub Sportowy Karate. W konkursie przyznano mu 4 tysiące złotych.

[ZT]6857[/ZT]

[ZT]6026[/ZT]

[ZT]5765[/ZT]

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone