Zamknij

Grupa kruszwickich kibiców na toruńskim "Copernicus Cup"

14:34, 08.02.2019 | RED/IRENEUSZ ŚMIGIELSKI
REKLAMA
Skomentuj


Kolejny raz grupa kruszwickich kibiców dopingowała lekkoatletom podczas mitingu „Copernicus Cup” w Toruniu. Znakomita obsada gwarantowała duże emocje i wysoki poziom zawodów i punktualnie o 18.00 rozpoczęły się biegi eliminacyjne na 100 m przez płotki mężczyzn i  100 m kobiet, szczególne zainteresowanie budziła forma Ewy Swobody, młodej gwiazdy sprintu kobiet.

Praktycznie w każdej konkurencji występowali wybitni sportowcy, oczywiście z Polakami na czele. W biegu na 800m forma błysnął Marcin Lewandowski, który pobił rekord Polski ( II miejsce), a w biegu na 400m kobiet znakomity rezultat „ wybiegała” Iga Baumgart-Witan. Te biegi i  finał sprintu kobiet ( I m – Ewa Swoboda)  rozgrzały do czerwoności komplet publiczności zgromadzonej w Arenie „Toruń”. Natomiast słabo zaprezentowali się nasi tyczkarze z P. Liskiem i P. Wojciechowskim na czele.

Na trybunach grupa nasza spotkała mistrza olimpijskiego w chodzie sportowym Roberta Korzeniowskiego, z którym zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia. Natomiast po zawodach spotkaliśmy olimpijkę z Rio de Janeiro ( 5 miejsce) Joannę Jóźwik, Etiopkę Alemu ( I m na 800m) i byłego piłkarza Marka Citko.

Wyjazd grupy zorganizował Klub Olimpijczyka, który już zaprasza do udziału w majowym Pikniku Olimpijskim w Warszawie.


 

(RED/IRENEUSZ ŚMIGIELSKI)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone