Zamknij

W Klubie Piłkarskim Gopło Kruszwica doszło do zmiany prezesa

20:21, 11.02.2019 | Agata Dudek
REKLAMA
Skomentuj

Decyzją zarządu Klubu Piłkarskiego Gopło Kruszwica przyjęto rezygnację Zbigniewa Słomczewskiego z funkcji prezesa. Zarząd podjął także decyzję w sprawie wyboru p.o. prezesa klubu.

Ponad pół roku temu udało się zapobiec upadkowi Klubu Piłkarskiego "Gopło Kruszwica". Dzięki grupie inicjatywnej w skład, której weszli działacze oraz Oldboje Gopła zespół został odbudowany, a klub przetrwał i zaangażował się m.in. w rozmowy z samorządem na temat zwiększenia dotacji na rzecz sportu. Ostatecznie dotacja na kruszwicki sport wzrosła o 35 tysięcy z czego 18 tysięcy złotych trafiło do Klubu Piłkarskiego Gopło Kruszwica.

- Cieszę się, że wspólnymi siłami udało się nam poprowadzić klub przez okres stabilizacji. Drużyna została odbudowana, zachowaliśmy drabinkę szkoleniową. Nie żałuje podjętej pół roku temu decyzji o konieczności poprowadzenia klubu - mówi Zbigniew Słomczewski.

Zbigniew Słomczewski to jeden z rodziców i działaczy w kruszwickim Gople. W zarządzie decyzją członków znalazło się jeszcze pięć osób. Zapytany o swoją decyzję zdradza, że funkcja prezesa wymaga wiele pracy i zaangażowania.

- To było spore wyzwanie. Dziękuje wszystkim, którzy wspierali mnie w tej społecznej pracy. Niestety praca na rzecz klubu koliduje z moimi sprawami  osobistymi - dodaje.

Zarząd Gopła funkcję kierowania klubem przekazał jednemu z dwóch wiceprezesów Przemysławowi Bohonos. Formalnie będzie on pełniącym obowiązki prezesa Klubu Piłkarskiego Gopło Kruszwica. Rezygnacja obecnego prezesa wejdzie w życie w 30 dni od decyzji jej ogłoszenia.

- Przed klubem stoją nowe wyzwania, którym musimy sprostać. Dziękuje Zbigniewowi za wszystkie działania i wspólną pracę na rzecz naszego klubu oraz życzę jej sobie nadal  bo będzie on obecny w pracach zarządu - wyjaśnia Przemysław Bohonos.

Pełniący obowiązki prezesa Klubu Piłkarskiego w ubiegłym tygodniu zawiązał powstanie Rady Klubu. Wokół klubu planowane jest podjęcie działań mających na celu urozmaicenie działalności piłkarskiej. Zarząd przystąpi także do pozyskiwania nowych środków zewnętrznych na  działalność klubu.

- Wkrótce spotkam się z piłkarzami, trenerami i rodzicami wychowanków naszego klubu aby omówić sprawy bieżące i opracować wspólną linię rozwoju klubu jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Czeka nas kilka zmian organizacyjnych. O tym jednak w pierwszej kolejności dowie się środowisko kruszwickiej piłki.O wszystkich podjętych działaniach na rzecz klubu będziemy informować m.in. na stronie kpgoplo.pl - dodaje.

Klub Piłkarski Gopło Kruszwica został założony w 1925 roku. Dziś w klubie trenuje ponad setka dzieci oraz drużyna seniorów.

(Agata Dudek)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

IrenaIrena

5 2

Gratulacje Panie Przemysławie i wytrwałości! 20:35, 11.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kibic 2Kibic 2

4 1

Trzymam kciuki i czekam na wejście do IV ligi. Oby się udało! Całe Gopło zawsze razem!!!! 21:14, 11.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ojciecojciec

2 1

https://www.youtube.com/watch?v=11W-toNG3eU Rydzyk będzie zadowolony 22:23, 11.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kibice z KruszwicyKibice z Kruszwicy

3 2

A ja coś czuję że w tym Klubie jest drugi Kaczyński i steruje tym wszystkim z tylnego siedzienia tak żeby przejąć to wszystko.Trzymamy za pana kciuk panie Bohonosie,niech pan sie nie daje sterować jak Morawiecki Kaczyskiemu.Kibice są za panem ma pan u nas szacun za to że dużo już pan pomógł temu klubu. 22:24, 11.02.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

kibic kibic

3 0

Wątpliwe. Pan P.O. zbyt ambitny 22:44, 11.02.2019


ModeratorModerator

0 0

Trzymaj się jednego nicka. Nie zmieniaj go w każdym komentarzu. 23:09, 11.02.2019


JacolJacol

2 1

Młodzi górą w gminie oby tak dalej niech się dzieje 22:31, 11.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Gopełko 100%Gopełko 100%

1 2

Zbyszku!
Dziękujemy Ci za to, że z chłopakami ogarnąłeś temat klubu. Ty, Przemas, Piotrek, Wiśniewski, Szymański, Staneś i oczywiście weteran Adam ładnie wszystko ogarnęliście. Niech klub idzie wyżej. Seniorom też uznania i podziękowania. Daliście z siebie ile mogliście

Działacze Szukajcie nowych sposobów na ten klub. Trzymamy kciuki jak zawsze.

Zawiszaki 23:19, 11.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Gratulacje !Gratulacje !

1 0

Gratulacje Przemku , właściwy człowiek na właściwym miejscu.... poza tym, widać ze coś się dzieje w klubie...w końcu ten klub żyje !!! tak dalej Panowie 13:50, 12.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone