Zamknij

Master sponsorem wspierającym "Gopła" Kruszwica. To kolejna kruszwicka firma, która chce inwestować w piłkę

23:04, 08.04.2019 | RED
REKLAMA
Skomentuj


 Firma Usług Transportowych Master podpisała umowę sponsorską z Klubem Piłkarskim "Gopło" Kruszwica.

Umowa została zawarta na okres roku. To kolejna kruszwicka firma, która skorzystała z przygotowanej przez klub oferty sponsoringowej. Firma Usług Transportowych Master powstała w 2011 roku. Świadczy usługi w zakresie transportu towarów oraz przeprowadzek na terenie całego kraju. Od dziś firma nosi tytuł sponsora wspierającego klubu.

- Warto wspierać lokalny sport. To część naszej mały ojczyzny. Dzięki wsparciu przedsiębiorców sportowcy mogą się rozwijać i realizować życiowe pasje. Mam nadzieję, że firm, które rozpoczną współpracę z klubem będzie więcej.  Naprawdę warto - podkreśla Filip Siarkowski, właściciel firmy.

Pakiet korzyści uzyskanej przez sponsora obejmuje m.in. możliwość zorganizowania turnieju firmowego, przeprowadzenie kampanii reklamowy oraz wymianę transakcji w ramach większego projektu. Z klubem można umawiać się  na spotkania i rozmowy oraz negocjować indywidualne oferty. 

Liczymy na owocną współpracę z kolejnym ze sponsorów. Warto dodać, że firma Pana Filipa Siarkowskiego aktywnie uczestniczy w życiu klubu od wielu lat. Cieszymy się, że mogliśmy sfinalizować współpracę osiągając wzajemne korzyści - informuje Elżbieta Zielecka, rzecznik prasowy "Gopła"

[ZT]7820[/ZT]

[ZT]7763[/ZT]

[ZT]7727[/ZT]

[ZT]7618[/ZT]

[ZT]7536[/ZT]


(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone