Zamknij

Przy Klubie Piłkarskim "Gopło" Kruszwica powstanie szkółka bramkarska

22:57, 10.04.2019 | RED
REKLAMA
Skomentuj


Przy Klubie Piłkarskim "Gopło" Kruszwica pojawi się nowy szczebel trenowania młodych zawodników. Tym razem będzie to możliwość skorzystania z zajęć w ramach bramkarskiej szkółki.

We współpracy z Klubem Piłkarskim "Gopło" Kruszwica powstanie szkółka bramkarska. Będzie to okazja aby rozwinąć swoje umiejętności szkoleniowe oraz formułować właściwe środki treningowe.

- Szkółka bramkarska to oferta sportowa, która od maja oficjalnie ruszy przy Klubie Piłkarskim "Gopło" Kruszwica. Ofertę kierujemy dla zawodników w dwóch przedziałach wiekowych od 4 do 12 lat oraz od 13 do 18 lat. Obie grupy zostały podzielone na cztery kategorie wiekowe. Liczymy, że wzbogaci ona  możliwości klubu oraz rozwinie kolejnych młodych bramkarzy - mówi p.o. prezesa klubu Przemysław Bohonos.

Bramkarze, którzy dołączą do szkółki będą mogli liczyć na  profesjonalne szkolenie oraz możliwość korzystania z fachowego sprzętu. 

- Szczegółowe informacje na temat szkółki bramkarskiej będzie można pozyskać już w kwietniu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do śledzenia strony klubowej gdzie na bieżąco postaramy się informować o prowadzonych w tej sprawie działaniach - mówi rzecznik prasowy klubu Elżbieta Zielecka.

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

K-caK-ca

0 0

Kto będzie trenerem ? 23:03, 10.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kpgoplo.plkpgoplo.pl

0 0

Szczegóły na www.kpgoplo.pl zapraszamy! 23:15, 10.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone