Zamknij

Kruszwiczanie w Biegu Piastowskim. Zobacz wyniki i więcej zdjęć z wydarzenia

19:50, 13.05.2019 RED Aktualizacja: 20:54, 13.05.2019
Skomentuj

W sobotę (11.05) odbyła się dwunasta edycja Biegu Piastowskiego. W sportowym wydarzeniu wzięli udział kruszwiczanie. Jak im poszło?

Tegoroczny Bieg Piastowski za nami. W tym roku po raz trzeci z rzędu triumfował Roman Romanenko (1:05:26). Na ostatniej prostej wyprzedził Artura Kozłowskiego z Sieradza. Na trzecim miejscu znalazł się Marivivhuj Oleksander.

Wśród zawodników, którzy zadeklarowali się, że ich miejscowością jest Kruszwica najszybszy okazał się Jacek Basa, który zdobył 75 miejsce i reprezentował "Rozbieganą Kruszwicę". Miejsce 119. zajęła Malwina Szymańska (Barbell Squad Inowrocław), a 122 pozycję wywalczył Arkadiusz Ławniczak.

146. miejsce zajął Adam Molenda (Nowe Horyzonty), 177. miejsce Mirek Emilian, a 181. miejsce Kamila Pierzyńska. Kolejni zawodnicy startujący jako kruszwiczanie to Szymon Kanarek (188. miejsce), Michał Ostrowski (196. miejsce), Robert Kubiak (205. miejsce), Marcin Ratajczak (223. miejsce), Patryk Piechociński (224. miejsce), Tomasz Radulski (239. miejsce, Rozbiegana Kruszwica), Tomasz Szwagrowski (244. miejsce, Kruszwica), Piotr Fabiański (257. miejsce, Rozbiegana Kruszwica),  Marek Jackiewicz (281. miejsce), Ewa Szczepaniak (297. miejsce, Rozbiegana Kruszwica), Maciej Budziński (320. miejsce), Szymon Budziński (334. miejsce), Marcin Wójciak (335. miejsce, Rozbiegana Kruszwica), Krzysztof Zboralski (349. miejsce, Rozbiegana Kruszwica), Bożena Chmielecka (353. miejsce, Rozbiegana Kruszwica), Paweł Gałgański (381. miejsce,  JRG 1/OSP KRUSZWICA), Marek Wiśniewski (398.miejsce, Rozbiegana Kruszwica),