Zamknij
REKLAMA

Jesteś miłośnikiem sportu? Lubisz pływać i biegać? Czeka nas III edycja kruszwickiego Aquathlonu

13:11, 14.05.2019 | P.B
Skomentuj
REKLAMA

Już niebawem, 4 sierpnia o godzinie 14.00 na Półwyspie Rzępowskim w Kruszwicy, uczestnicy będą musieli przepłynąć odcinek pół kilometra i przebiec dystans liczący pięć kilometrów w czasie do 90 minut. Celem tego wydarzenia jest rozpowszechnianie i zachęcanie do udziału w sportach wytrzymałościowych oraz popieranie zdrowego stylu życia.

Do wzięcia udziału w tym wydarzeniu niewątpliwie zachęcają malownicze widoki oraz położenie tras nad samym jeziorem Gopło. Dodatkowo bieganie i pływanie świetnie wpływa na kondycję naszego serca. Długie dystanse wzmacniają nasze ciało i sprawiają, że nasz organizm wolniej się starzeje. Zawody z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. W poprzednich edycjach udział brali zawodnicy oraz kibice z całej Polski. Mamy nadzieję, że i ta edycja będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem. Dla wszystkich zainteresowanych, tych początkujących jak i już bardziej doświadczonych - zapisy na stronie http://sts-timing.pl/event/aquathlon-kruszwica-3/

Chcesz spróbować swoich sił? Zapraszamy!

W tym roku wspierać nas będą: Fundacja Orlen – Dar Serca oraz Zakłady Tłuszczowe w Kruszwicy. Organizatorami są Gmina Kruszwica i Nadgoplańskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Kruszwicy.

(P.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz