Zamknij

Gopło gromi sobotniego przeciwnika. Trzy punkty zostają w Kruszwicy [VIDEO]

07:54, 17.06.2019 RED, KP GOPŁO Aktualizacja: 07:54, 17.06.2019
Skomentuj

Po przegranym meczu w Brześciu Kujawskim (1:4), kruszwiczanie zmierzyli się z drużyną LTP Lubanie. Mecz odbył się przy ulicy Poznańskiej i dla "Gopła" zakończył się zwycięstwem.

Sobotnie spotkanie z LTP Lubanie to ostatni mecz drużyny seniorów w tym sezonie.  Biało-niebiescy pewnie pokonali LTP Lubanie 3:0, dzięki czemu awansowali na szóste miejsce w ligowej tabeli.

Wynik meczu już w 8. minucie otworzył Patryk Kowalski. W 36. minucie prowadzenie podopiecznych Grzegorza Nowaczyka podwyższył Kamil Załęcki. Końcowy rezultat spotkania został ustalony w drugiej połowie. W 71. minucie trzecie trafienie dla kruszwiczan dołożył Mateusz Kurtysiak, który pewnie wykorzystał sytuację "sam na sam" z bramkarzem gości.

Szczegóły na naszym partnerskim serwisie: TUTAJ