Zamknij

Arkadiusz Zaleski nowym trenerem juniorów "Gopła" Kruszwica

17:59, 09.08.2019 | M.T.
REKLAMA
Skomentuj

Klub Piłkarski "Gopło" Kruszwica podjął dzisiaj (9.08) współpracę z nowym szkoleniowcem. Nowym trenerem drużyny juniorów został Arkadiusz Zaleski.

Arkadiusz Zaleski to doświadczony szkoleniowiec, który poprowadzi drużynę juniorów młodszych w sezonie 2019/2020. Przed nowym trenerem "Gopła" odpowiedzialne zadanie bowiem to właśnie juniorzy są naturalnym zapleczem dla pierwszej drużyny.

- Kandydat spełnił wymogi, które przedstawił mu Klub Piłkarski "Gopło" Kruszwica. Posiada odpowiednie uprawnienia, trenerską licencję oraz cenne doświadczenie w pracy z młodzieżą - informuje Elżbieta Zielecka, rzecznik prasowy klubu.

Arkadiusz Zaleski urodził się 5.kwietnia 1966 roku. Po zakończeniu  przygody piłkarskiej rozpoczął pracę trenerską szkoląc młodzieżowe zespoły Unii. Następnie prowadził rezerwy janikowskiego klubu, z którymi awansował do V ligi. Ponadto był szkoleniowcem Piasta  Kołodziejewo, z którym zdobył mistrzostwo B-klasy.

- W 2013 roku  został szkoleniowcem drużyn młodzieżowych Klubu Unii Janikowo. Prowadził  niemalże wszystkie zespoły juniorskie. W sezonie 2015/2016 był  także selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Gminy Janikowo,  z którą zdobył złoty medal na Olimpiadzie Sportowców Wiejskich  w Chełmnie. Pracę z seniorami uświetnił w kwietniu 2017 roku, kiedy to tymczasowo objął czwartoligową Unię. Pod jego wodzą biało-niebiescy wygrali na wyjeździe z Legią Chełmża 1:0. W rozgrywkach jesiennych w 2017 roku na zakończenie swojej 25-letniej pracy szkoleniowej  awansował z młodzikami do III ligi K-PZPN - czytamy na stronie KS Unii Janikowo.

Pełnił także  obowiązki trenera-koordynatora w Zootechniku Kołuda Wielka Po roku przerwy do trenerskiej pracy powrócił obejmując funkcję szkoleniowca w Zagłębiu Piechcin. 

To nie jedyna zmiana jaka zaszła w kadrze trenerskiej "Gopła'. W środę klub podjął współpracę z Maciejem Osińskim, który będzie prowadzić zajęcia w sezonie 2019/2020 w drużynie orlików.

fot. Przemysław Powała, źródło KS UNIA JANIKOWO

[ZT]8876[/ZT]

REKLAMA
(M.T.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone