Zamknij

Nadgoplańskie WOPR Kruszwica partnerem Klubu Piłkarskiego "Gopło" Kruszwica

07:43, 17.09.2019 | A.G.
REKLAMA
Skomentuj

Z końcem sierpnia Nadgoplańskie WOPR Kruszwica podpisało porozumienie o współpracy z Klubem Piłkarskim "Gopło" Kruszwica. Wzajemna współpraca i pomoc przynosi pierwsze owoce.

Nadgoplańskie WOPR Kruszwica to profesjonalna jednostka, której  celem jest organizowanie pomocy oraz ratowanie osób, które uległy wypadkowi lub narażone są niebezpieczeństwo utraty życia na obszarach wodnych. Jednostka jest aktywna w  naszym środowisku i regionie. Niedawno podpisała umowę o współpracy z Klubem Piłkarskim "Gopło" Kruszwica.

- Wzajemna współpraca jest bardzo ważna pozwala na wzajemne korzyści i wymianę doświadczeń. Nadgoplańskie WOPR Kruszwica będąc partnerem medycznym, pozwala nam profesjonalnie zabezpieczyć imprezy sportowe oraz zadbać o życie i zdrowie zawodników - podkreśla Mariusz Nowak, skarbnik klubu, inicjator porozumienia.

Nadgoplańskie WOPR Kruszwica zabezpiecza imprezy sportowe w postaci spotkań piłkarskich drużyny seniorów i juniorów. Na każdym ze spotkań, piłkarze mają dostęp do profesjonalnej opieki medycznej. Na stadionie ratownikom zawsze towarzyszy karetka pogotowia.

 -  Cieszymy się, że możemy dołożyć cegiełkę do rozwoju Klubu Piłkarskiego "Gopło" Kruszwica. Jako jednostka ratownictwa wodnego i jak i również podmiotu współpracującego z Państwowym Ratownictwem Medycznym ,a przede wszystkim ratowników to również forma nabierania umiejętności radzenia sobie  z urazami, z którymi  ratownicy wodni mogą spotkać  się w czasie realnej akcji ratowniczej  -   mówi prezes Nadgoplańskiego WOPR Kruszwica, Maciej Banachowski.

Już kilka miesięcy temu, Klub Piłkarski "Gopło" Kruszwica rozpoczął współpracę z wieloma przedsiębiorcami oraz osobami prywatnymi. Owocem tego typu działań jest zmniejszenie kosztów, jakie dotychczas klub ponosił.

- Współpraca buduje. Jako środowisko piłkarskie jesteśmy otwarci na współpracę i wymianę doświadczeń oraz realizację reklamowych korzyści. Współpracujący z "Gopłem" Kruszwica mogą liczyć na działania reklamowe z naszej strony - mówi prezes klubu Przemysław Bohonos.

Ofertę Nadgoplańskiego WOPR znajdziesz tutaj

 

 

(A.G.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone