Zamknij

"Gopło" chce wrócić na dobre tory. Jutro mecz z Kujawianką Strzelno

12:50, 04.10.2019 | red
Skomentuj
REKLAMA

Po ostatniej przegranej drużyna "Gopło" Kruszwica zmierzy się z Kujawianką Strzelno. To ważne spotkanie u siebie bowiem jest okazją do powrotu na zwycięską ścieżkę.

Trzy ostatnie mecze to dwa remisy i jedna porażka. To jednak zupełnie inna gra niż początkowa, zwycięska passa zawodników, która trwała przez pięć kolejek.

Tym razem drużyna "Gopła podejmie w Kruszwicy Kujawiankę Strzelno. Początek spotkania o godzinie 16:00.

- Kujawianka, jak dotychczas w obecnym sezonie nie spisuje się najlepiej. Strzelnianie po ośmiu spotkaniach plasują się na 14. miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 7 punktów. Nasz sobotni rywal jak dotąd wygrał 2 spotkania, 1 zremisował oraz doznał 5 porażek. Bilans bramkowy drużyny ze Strzelna to 9-20. Trenerem Kujawianka jest Mariusz Niewiadomski. Jego podopieczni przed tygodniem przegrali na własnym boisku z Szubinianką Szubin 3:5. Najskuteczniejszym graczem wśród strzeleńskiej drużyny w obecnym sezonie jest Mateusz Skonieczny, który zdobył do tej pory 3 bramki - relacjonuje kpgoplo.pl

Wciąż można wziąć udział w cotygodniowej zabawie o tytuł "Sponsora meczu". Szczegóły na fanpage klubu.

Więcej informacji na tematy związane z klubem znajdziesz TUTAJ


 

(red)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz