Zamknij

Na remis z Barcinem. "Gopło" zabiera do domu 1 punkt

10:54, 27.10.2019 red Aktualizacja: 10:59, 27.10.2019
Skomentuj

Wczorajszy ligowy pojedynek z Dębem Barcin zakończył się remisem. "Gopło" Kruszwica zremisowało z gospodarzami 1:1. Tym razem piłkarze "Gopła" udali się do Barcina gdzie czekał ich piłkarski pojedynek z miejscowym Dębem.

Wynik meczu 1:1  oddał jego przebieg. Obie drużyny tworzyły wobec siebie groźne sytuacje, żadna jednak nie zdobyła decydującego w meczu gola.

Bramkę dla Gopła w 15. minucie zdobył Mikołaj Myśliwy. Prowadzenie kruszwiczan nie trwało długo. Gospodarze wyrównali wynik w 32. minucie.

Po 12. kolejce liderem nadal pozostaje KS Brzoza z dorobkiem 33 punktów. 4 punkty straty do lidera ma Kujawiak Kowal. W ligowej tabeli trzecie miejsce zajmuje BOSiR Barcin. Zdobyty wczoraj punkt umacnia kruszwiczan na 6.pozycji z dorobkiem 21 punktów.

Kolejka 12 - 26-27 października [WYNIKI]

Lubienianka Lubień Kujawski 2-3 Kujawiak Kowal
KS Brzoza 4-2 Łokietek Brześć Kujawski
Kujawianka Strzelno 1-1 GKS Baruchowo
Wisła Dobrzyń 4-4 Goplania Inowrocław
Mień Lipno 2-1 Zdrój Ciechocinek
BOSiR Barcin 1-1 Gopło Kruszwica
Noteć Łabiszyn 3-1 Szubinianka Szubin