Zamknij

Anioły Dobroci: Podziękowania dla Haliny Stajszczak oraz księdza Michała Bubacza

21:16, 25.02.2020 | MS
REKLAMA
Skomentuj

21 lutego w Rojewie odbył się IV Bal Charytatywny organizowany przez Parafialny Zespół Caritas działający przy parafii Świętego Ducha w Inowrocławiu.

Całość rozpoczęła się od uroczystej gali prowadzonej przez panią Małgorzatę Rogatty i pana Jarosława Lewandowskiego, dziennikarzy TVP 3 w Bydgoszczy. Gośćmi honorowymi byli: ksiądz biskup Krzysztof Wętkowski oraz Wojewoda Kujawsko - Pomorski Mikołaj Bogdanowicz.

W trakcie uroczystej gali zostały wręczone Anioły Dobroci, które są wyrazem wdzięczności dla osób, firm i instytucji zaangażowanych w dzieła charytatywne.

Wśród osób, które otrzymały to podziękowanie znalazła się dyrektor Zespołu Szkół im. Kazimierza Wielkiego w Kruszwicy Halina Stajszczak oraz ksiądz Michał Bubacz. Na ich ręce zostały też złożone dodatkowe podziękowanie dla wszystkich uczniów szkoły zaangażowanych w zbiórkę żywność, która miała miejsce przed Świętami Bożego Narodzenia.

[ZT]10865[/ZT]

[ZT]10755[/ZT]

[ZT]10910[/ZT]

 

(MS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

KowalKowal

6 0

Pani Stajszczak to odpowiednia osoba na obecnym stanowisku, obecnie jest w szkole spokoj aż chce się pracować tak trzymać 13:05, 26.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone