Zamknij

W kruszwickim DAS podsumowali projekty [ZDJĘCIA]

17:19, 17.11.2021 | P.O., fot. PB
Skomentuj
REKLAMA

15 listopada, w kruszwickiej placówce Caritas odbyła się Impreza Końcowa 2021.  Imprezę obserwowali uczestnicy zajęć i zaproszeni goście, wśród których byli kruszwiccy radni (Ilona Dybicz, Teresa Tenerowicz Maciej Szpolorowski) i prowadzący zajęcia specjaliści.

Sprawozdanie z realizacji dotacji przedstawił kierownik placówki, Piotr Olubiński. Zrealizowano w sumie 5 dotacji. Po jednej z Gminy Kruszwica, Kulczyk Foudation i trzy z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Pozwoliły one prowadzić różnorodne zajęcia, szczególnie związane z organizacją czasu wolnego dzieci i młodzieży, szeroko rozumianą ochroną zdrowia i integracją międzypokoleniową młodzieży i seniorów. 

Impreza miała charakter Koncertu, w którym brali udział uczestnicy wszystkich zajęć. Oprawę muzyczną Koncertu opracował Łukasz Sochowski, a prowadziła go Hanna Olubińska.      

Wystąpili m.in. Krzysztof Kupidura, Jesica Konewka oraz chór uczestniczek zajęć muzycznych. Nagrodzono zwycięzców konkursów : fotograficznego, plastycznego i kulinarnego. Specjalne podziękowania otrzymali specjaliści prowadzący zajęcia: muzyczne (Łukasz Sochowski), fotograficzne: (Mirosław Służałek), plastyczne (Anna Bryll), fizjoterapię (Magdalena Trzebuchowska, Warsztaty Psychologiczne (Gabor Szporolowski) i promujący zdrowe żywienie (Danuta Kubiak).

Uczestnicy Koncertu mogli zobaczyć wystawy związane z konkursami: plastycznym „Pod skrzydłami Anioła…”, fotograficznym „Nadgoplańskie pejzaże” i kulinarnym „Zdrowie na talerzu”. Nie obyło się bez poczęstunku i wymiany poglądów na temat zajęć które odbywały się w 2021 r. w Domu Aniołów Stróżów.

[ZT]18218[/ZT]

[ZT]18216[/ZT]

[ZT]18213[/ZT]

(P.O., fot. PB)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

MonikaMonika

5 2

A to już maseczki nie obowiązują ? A w Lidlu policja łapie tych co nie mają, więc o co tu chodzi ? Może ktoś to w sposób kulturalny i rzeczowy wyjaśnić ? 06:37, 18.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZbychZbych

0 1

Pandemia a te dziadki i babcie gdzie mają maseczki ? Przecież są wytyczne, gdzie należy je stosować. To jest wykroczenie i należy to zgłosić odpowiednim organom. Zdjęcia posłużą jako dowód w sprawie. 13:40, 19.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%