Zamknij

Timber Rattle (USA / Czechy) zagrają w Kruszwicy - koncert w mieszkaniu!

10:27, 28.06.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Timber Rattle (USA / Czechy)- Gdy tylko przypominamy sobie i słuchamy ich muzyki to dech nam zapiera. Jedyne co przychodzi nam do głowy to słowo „mistycyzm”, może jeszcze „mistyczne doznanie” i „coś unikalnego”.

Z drugiej strony mogliśmy przecież oswoić się z podobnym klimatem muzyki słuchając np. Dead Can Dance. Tyle, że brzmienie jakie proponuje Timber Rattle związane jest bardziej z mrokami górskich lasów, pustyń, jest gdzieś w bardzo dzikich rejonach Ameryki Północnej – opisują to nasi znajomi zagencji koncertowej Gentlemen Booking.

Timber Rattle w swojej muzyce bada powiązania między pierwotnym dźwiękiem, krajobrazem i muzyką, które wywodzą się z naszych relacji z przestrzenią i miejscem w czasie. Ich muzyka jest zarówno przestrzennie rozległa, jak i intymnie skierowana do wewnątrz, dzięki czemu tworzą uroczyste i refleksyjne środowisko, w którym człowiek może ponownie odnaleźć swoją relację z naturą i ciszą.

Latem 2022 roku Timber Rattle to w pełni akustyczny kwartet, który wyruszy w trasę europejską, oferując intymną niepodłączoną do prądu muzykę na wokale, gitarę, harmonium, skrzypce i perkusjonalia. Będzie…mistycznie!

Jeśli chcesz poznać dokładny adres koncertu, skontaktuj się z gospodarzem mieszkania lub wyślij e-mail na adres [email protected] i zrób sobie rezerwację. To proste. W temacie maila napisz "Timber Rattle- Kruszwica" a w treści podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz informację, dla ilu osób chcesz zrobić rezerwację.

Kilka zasad akcji House Gig:1. Limit osób na koncercie – 30.2. „Wejściówka” na koncert kosztuje „co łaska” – w trakcie koncertu „puszczony” będzie kapelusz - wrzucisz, ile będziesz chciał(a). Sugerowana kwota – 30 zł (nie wypada wrzucić mniej; wypada wrzucić więcej).3. Koncert będzie absolutnie akustyczny, dlatego prosimy o wyciszenie wszystkich telefonów i urządzeń elektrycznych.4. Prosimy o nie nagrywanie koncertu.5. Na koncert można przynieść swój alkohol, jedzenie i inne takie (tak – mamy lodówkę)…6. Do mieszkania zapraszamy na godz. 20:30. Koncert rozpocznie się o 20:45 i wtedy nie będziemy już wpuszczać publiczności.7. Sugerujemy zabrać ze sobą kapcie/łapcie/laćki/sandały/klapki – będzie Wam cieplej w stopy. Warto mieć też jakąś poduszkę lub koc – przyjemniej jest siedzieć na kocu niż na podłodze.8. W razie jakichkolwiek problemów, proszę dzwonić: 605 926 808 – Borówka Music.

Więcej:

https://timberrattle.bandcamp.com/https://burialdance.bandcamp.com/

[ZT]20625[/ZT]

[ZT]20622[/ZT]

[ZT]20616[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%