Zamknij

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków trafił za kraty

09.49, 20.09.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

10 lat więzienia grozi 30-letniemu mieszkańcowi Inowrocławia, u którego w domu policjanci ujawnili substancje psychotropowe. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i trafił tymczasowo do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 2 miesiące

Kryminalni inowrocławskiej policji, zajmujący się zwalczaniem procederu narkotykowego, namierzyli mężczyznę, który prawdopodobnie zaopatrywał się w środki odurzające. Funkcjonariusze zbierali informacje na jego temat, a gdy tylko potwierdziły się ich przypuszczenia w miniony czwartek (15.09.22) wkroczyli do jego mieszkania.

Tam, podczas przeszukania, policjanci znaleźli słoik i woreczki strunowe z suszem roślinnym. Łącznie kryminalni zabezpieczyli ponad 63 gramy zakazanego środka. Badanie testerem wykazało, że to psychotropy zabronione ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii. Do sprawy wówczas w policyjnym areszcie został zatrzymany 30-letni mieszkaniec miasta.

Po zebraniu dowodów i pogłębieniu wiedzy na temat jego działalności usłyszał on zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Policjanci doprowadzili go najpierw do prokuratury, a później do sądu, do którego wnioskowali wraz z oskarżycielem o tymczasowe aresztowanie. Następnego dnia (16.09.22) zapadła decyzja, że dwa najbliższe miesiące spędzi za kratami.

[ALERT]1663660070497[/ALERT]

[ZT]21459[/ZT]

[ZT]21458[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%