Zamknij

Agnieszka Sołtysiak laureatką olimpiady z "Budowlanki"!

14:36, 12.06.2019 | ND
REKLAMA
Skomentuj


Uczennica klasy II technikum architektury krajobrazu z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Inowrocławiu Agnieszka Sołtysiak wzięła udział w eliminacjach centralnych  XLIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku Architektura Krajobrazu, gdzie zdobyła tytuł laureata.

Olimpiada jest trzystopniowa i obejmuje eliminacje szkolne, okręgowe i centralne. Na wszystkich stopniach przewiduje się: zadania pisemne (testy), zadania praktyczne, a na szczeblu szkolnym również rozmowę kwalifikacyjną. 

Etap ostatni przeprowadzony był w dniach 7-8 czerwca br. w Zespole Szkół CKR w Hańczowej (małopolska). Nauczycielem prowadzącym jest Agnieszka Sopońska.

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów wiedzy oraz umiejętności praktycznych organizowany w naszym kraju, któremu patronuje Ministerstwo Edukacji Narodowej, a także Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Laureaci OWiUR, zgodnie z rozporządzeniem MEN, są zwalniani z egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe.

(ND)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone