Zamknij

Logos Dystrybucja

ul. Jana III Sobieskiego 1A, 34-300 Żywiec
+48 33 50 00 185

O nas

Logos Dystrybucja od 2008 roku zajmuje się profesjonalnym znakowaniem odzieży. W asortymencie firmy znajduje się odzież reklamowa, odzież z nadrukiem i odzież z logotypem. Do jej znakowania firma wykorzystuje nowoczesne technologie, między innymi haft komputerowy, sitodruk i termotransfer.

Logos Dystrybucja może pochwalić się kompleksowym podejściem do klienta. Do każdego indywidualnego zlecenia przyporządkowuje opiekuna projektu, który zajmuje się zamówieniem od początku do końca. Można również skorzystać z usługi wizualizacji projektu, wysyłki prototypów i przymiarki odzieży. Niezależnie od wielkości firmy, Logos Dystrybucja traktuje każde zlecenie z taką samą dokładnością i precyzją. Znakować odzież w Logos Dystrybucja można już od 15 sztuk.

Logos Dystrybucja to renomowana firma, z której usług skorzystało już ponad 2 000 mniejszych i większych przedsiębiorstw. Wśród nich znalazły się między innymi: Castorama, Black Red White, PKP Intercity, Samsung Electronics Polska czy Hotel Arłamów.