Zamknij
REKLAMA

sobota, 08.12, godz. 16:00

HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA

Bilety: WSTĘP WOLNY

8 grudnia w hali widowiskowos-sportowej w Kruszwicy odbędzie się koncert charytatywny poświęcony bliskim Jakuba Wachowicza. Przypomnijmy to właśnie rodzinie  z Gocanówka spłonął pod koniec października dom.

- W sobotę 27 października wczesnym rankiem w Gocanówku spłonął dom Jakuba Wachowicza i jego rodziny. Celem koncertu jest zbiórka pieniędzy na odbudowę domu. Każdego kto chciałby się jeszcze  czynnie włączyć do akcji zapraszamy do kontaktu z organizatorami - informuje Justyna Dębska z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kazimierza Wielkiego w Kruszwicy.

Podczas koncertu odbędzie się licytacja wielu atrakcyjnych fantów przekazanych przez lokalną społeczność oraz znanych artystów muzyki i filmu a także loterie, stoiska z upominkami świątecznymi, występy zespołów muzycznych, szkół tańca, pokaz tresury psów, wystawa obrazów Laury Świątkowskiej, i wiele innych atrakcji.

Wydarzenie rozpocznie się o 16:00. Na koncert zapraszają Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kazimierza Wielkiego w Kruszwicy, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Polskich Olimpijczyków w Kruszwicy oraz Stowarzyszenie "Krusza".

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone