Zamknij

niedziela, 13.01, godz. 9:00

Hala widowiskowo-sportowa

Bilety: Wstęp wolny.

 

13 stycznia na hali widowiskowo-sportowej spotkamy się aby wspólnie zagrać w II Noworocznym Turnieju. Rywalizować będziemy o Puchar Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W zawodach weźmie udział 10 drużyn podzielonych na dwie grupy. Turniej jest organizowany w ramach kruszwickiej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

- Podczas turnieju będziemy mogli spotkać wolontariuszy zbierających datki, które wraz z dochodem z turnieju zostaną przekazane na kruszwicki finał akcji. W tym roku pozyskaliśmy kilku nowych partnerów dzięki którym będziemy mogli przekazać więcej środków na szczytny cel WOŚP-u, jak i poprawić organizację turnieju - informują organizatorzy. 

W ubiegłym roku sportowe emocje przyniosły zebrane środki w wysokości ponad 1400 złotych. Organizatorzy nie ukrywają, że tym razem uda się im podbić ten rekord. Zawody rozpoczną się o godzinie 9:00

Organizatorami wydarzenia są Wiktor Majchrzak, Damian Szymański oraz Kamil Walczak, który będzie pełnił również role spikera. Partnerami rozgrywek została Szkoła Jazdy Tomasz Szymański,Stacja Paliw Japaks, vopi24sklep.pl oraz Terminal Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe & Catering.

Patronat medialny nad wydarzeniem pełni nasz portal informacyjny www.mojakruszwica.pl.

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone