Zamknij

niedziela, 23.02, godz. 18:00

Koncert w mieszkaniu

Bilety: Bilety

Już 23 lutego w jednym z kruszwickich mieszkań odbędzie się koncert kolejnego z artystów. Tym razem nasze miasto odwiedzi Helaine Vis.

Artystka zaśpiewa o godzinie 18:30 23 lutego. Koncert obędzie się w mieszkaniu. Dokładny adres wydarzenia można poznać pisząc maila do organizatora koncertu na adres [email protected]

- W temacie maila napisz "Helaine - Kruszwica" a w treści podaj swoje imię i nazwisko oraz informację, dla ilu osób chcesz zrobić rezerwację - informuje Borówka Music.

Kilka zasad akcji House Gig:
1. Limit osób na koncercie – 30.
2. „Wejściówka” na koncert kosztuje „co łaska” – w trakcie koncertu „puszczony” będzie kapelusz - wrzucisz, ile będziesz chciał(a). Sugerowana kwota – 15 zł (nie wypada wrzucić mniej; wypada wrzucić więcej – wszystkie pieniądze trafią do artysty, który danego dnia występuje).
3. Koncert będzie absolutnie akustyczny, dlatego prosimy o wyciszenie wszystkich telefonów i urządzeń elektrycznych.
4. Prosimy o nie nagrywanie koncertu.
5. Na koncert można przynieść swój alkohol, jedzenie i inne takie (tak – mamy lodówkę)…
6. Do mieszkania zapraszamy na godz. 18:00. Koncert rozpocznie się o 18:30 i wtedy nie będziemy już wpuszczać publiczności.
7. Sugerujemy zabrać ze sobą kapcie/łapcie/laćki/sandały/klapki – będzie Wam cieplej w stopy. Warto mieć też jakąś poduszkę lub koc – przyjemniej jest siedzieć na kocu niż na podłodze.
8. W razie jakichkolwiek problemów, proszę dzwonić: 605 926 808 – Borówka

Helaine Vis to 22-letnia wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Materiał który prezentuje, to zbiór osobistych, szczerych, pełnych emocji wspomnień i przemyśleń opisywanych na przestrzeni ostatnich kilku lat. Jej delikatny głos uzupełnia i kontrapunktuje gitara w pełnym spektrum brzmień – od klasycznego i oszczędnego po ambientowe, stratosferyczne, czasem brudne.