Zamknij

Aresztowany za sklepowe kradzieże

20.50, 09.09.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

Na miesiąc do aresztu trafił 20-letni mieszkaniec Gniewkowa. Wpadł w ręce janikowskich policjantów krótko po kradzieży. Miał przy sobie towar, który wyniósł ze sklepu, a na koncie ma znacznie więcej.

Wczoraj (07.09) do oskarżyciela oraz inowrocławskiego sądu policjanci z komisariatu policji w Janikowie doprowadzili 20-letniego mężczyznę. Odpowie on za kradzieże, których dokonywał w sklepach.

Dwa dni temu (06.09) janikowscy policjanci ustalili, że na terenie miasta doszło do dwóch przypadków kradzieży w placówkach handlowych. Z jednej zostały skradzione kosmetyki, a z drugiej alkohol. Monitoring sklepowy pozwolił policjantom na ustalenie osoby, która ma związek z kradzieżami. Podejrzewany o przestępstwa mężczyzna został zatrzymany krótko po przestępstwie w miniony wtorek. Policjanci zauważyli go, gdy szedł ulicą z plecakiem. W nim miał sześć skradziony butelek alkoholu wartości blisko 600 zł. Trafił do policyjnego aresztu.

[ALERT]1662749407135[/ALERT]

Policjanci z Janikowa zebrali dowody w sprawie popełnianych przez niego przestępstw. Odpowie łącznie za trzy kradzieże na terenie Janikowa. Ponadto wobec mężczyzny toczy się obecnie kilkanaście postępowań o wykroczenia oraz przestępstwa kradzieży, które prowadzi inowrocławska policja. Mężczyzna w sierpniu tego roku, był również objęty policyjnym dozorem, który zlekceważył. Ani razu bowiem z tego obowiązku się nie wywiązał.

Dlatego, by zapobiec kolejnym przypadkom łamania przez niego prawa, janikowscy policjanci i prokurator wystąpili do sądu o jego tymczasowe aresztowanie. Sąd zdecydował, że na miesiąc trafi on do aresztu. Wszystko wskazuje na to, że 20-latek usłyszy niebawem kolejne zarzuty. Za kradzieże grozi mu kara do 5 lat więzienia.

[ZT]21356[/ZT]

[ZT]21352[/ZT]

[ZT]21349[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%