Zamknij

Okradał sklep i mieszkanie, które wynajmował

14.53, 13.01.2023 kpp Aktualizacja: 14.53, 13.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

Pięć lat za kratami grozi 25-letniemu mieszkańcowi gminy Złotniki Kujawskie. Został zatrzymany pod zarzutem okradania sklepu, ale też mieszkania, które wynajmował.

Policjanci z posterunku policji w Złotnikach Kujawskich otrzymali ostatnio zgłoszenie z jednego z marketów o kradzieży alkoholu. Sprawca wyniósł stamtąd dwie butelki droższego trunku. Podczas działań wykrywczych okazało się, że ten sam mężczyzna ma na koncie jeszcze jedną kradzież z tego samego sklepu i to nawet pięciu butelek wysokoprocentowych napojów. Monitoring sklepowy uwiecznił każde ze zdarzeń.

[ALERT]1673617713816[/ALERT]

Praca nad sprawą złotnickich policjantów skutkowała tym, że uzyskali oni informację o mężczyźnie, który mógł mieć związek z kradzieżami. Funkcjonariusze ustalili, że wynajmuje on mieszkanie w jednej z miejscowości na terenie gminy. Tam też pojechali. Gdy nikt im nie otworzył, skontaktowali się z właścicielem lokalu, ponieważ mieli podejrzenia, że mieszkanie nie jest puste. Tak też było. Gdy właściciel otworzył je, w środku był poszukiwany mężczyzna, który wczoraj (12.01.23) został zatrzymany do wyjaśnienia.

[ZT]22537[/ZT]

[ZT]22505[/ZT]

Szybko też okazało się, że 25-latek zrobił coś jeszcze. Wynajmujący mieszkanie bowiem był od pewnego czasu okradany ze złomu. Ktoś wynosił mu elementy metalowe z pomieszczenia gospodarczego i garażu. Gdy policjanci zagłębili się i w ten wątek dowiedli, że złodziej sklepowy ukradł również i złom, który następnie upłynnił w punkcie skupu.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zatem dwa zarzuty kradzieży. Grozi mu teraz kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

[ZT]22436[/ZT]

[ZT]22421[/ZT]

 

(kpp)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%