Zamknij

W ogrodzie hodował plantację konopi oraz susz marihuany

12:21, 05.07.2021 | KPP
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Pakości ujawnili ogrodową plantację konopi oraz susz marihuany. Mężczyzna, do którego należały rośliny i to co się z nich uzyskuje, usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Grożą mu 3 lata więzienia.

Kilka dni temu pakoscy policjanci uzyskali informację o tym, że na terenie jednej z posesji w mieście ma znajdować się uprawa konopi. Gdy tam wkroczyli ujawnili ogrodową plantację kilkunastu roślin w doniczkach. Dalsze przeszukanie pozwoliło na zabezpieczenie też suszu, który okazał się marihuaną oraz akcesoriów do uprawy nielegalnych roślin. Łącznie policjanci zabezpieczyli 17 roślin konopi i ponad 11 gramów marihuany.

Za zabronionym procederem stał mężczyzna, którego w tym czasie nie było w domu. Powiadomiony o działaniach policji 30-letni mieszkaniec Pakości stawił się sam do komisariatu i złożył zeznania. Usłyszał zarzut posiadania zabronionych ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii roślin i marihuany. Kara jakiej może się spodziewać to 3 lata pobytu za kratami.

(KPP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Madziąga JAHMadziąga JAH

2 0

Niech bohaterska policja lepiej zajmie się poważnymi tematami a nie kilkoma krzaczkami konopii. Teraz jest wynik bo ujęli groźnego przestępcę i dealera narkotyków przy którym kolumbijskie kartele to pikuś. Brawo dzielni policjanci ;) 06:21, 06.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

❤️❤️

0 0

Szczególnie hodowla suszu wymaga wiele pracy🤣🤣🤣 18:25, 11.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%