Zamknij

W ręce policjantów wpadł paser kradzionych pojazdów. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności!

15:06, 08.09.2021 | KPP
Skomentuj

Na gorącym uczynku wywożenia na złom pociętego, a wcześniej skradzionego samochodu marki Fiat Uno, kryminalni z Inowrocławia zatrzymali 26-latka. Mężczyzna usłyszał zarzut paserstwa dwóch aut. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Inowrocławscy policjanci wydziału kryminalnego zajmowali się przez kilka ostatnich dni sprawą odzyskanych części samochodowych fiata uno. W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze uzyskali informację o tym, że w na terenie jednej z miejscowości pod Inowrocławiem może znajdować kradziony samochód. Z policyjnej wiedzy wynikało też, że mieszkaniec gminy Inowrocław miał zajmować się demontażem takowych pojazdów i wywózką ich na złom.

W czwartek (3.09.21) kryminalni przystąpili do realizacji sprawy. Ich uwadze nie umknęła autolaweta. Policjanci zatrzymali pojazd do kontroli. Ujawnili na niej pocięte elementy karoserii od samochodu marki Fiat Uno. Części samochodowe pochodziły od samochodu skradzionego w sierpniu na terenie Inowrocławia.

Jadący autolawetą 26-letni mężczyzna został przez kryminalnych zatrzymany do wyjaśnienia. Dalsze działania skutkowały zebraniem przeciwko niemu dowodów dotyczących paserstwa łącznie dwóch kradzionych samochodów marki Fiat Uno. Takiej właśnie treści usłyszał zarzut i teraz grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Policjanci w dalszym ciągu prowadzą postępowanie i działają, by zatrzymać sprawców kradzieży obu pojazdów.

[ALERT]1631106327859[/ALERT]

 

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%