Zamknij
REKLAMA

Młoda Prawica rozdawała jabłka i przedstawiała swoją inicjatywę

00:58, 30.05.2018 | P.B
REKLAMA
Skomentuj


Młoda Prawica złożyła wnioski do TVP3 Bydgoszcz, OSiR Inowrocław oraz rozdaje jabłka na Dzień Dziecka.Na konferencji prasowej, która odbyła się 29 maja 2018r. przed Urzędem Miasta Inowrocławia Ugrupowanie zaprezentowało pisma, a także swoją nową inicjatywę. 

 

Jako młodzi ludzie, którzy właśnie zdobywają wiedzę i doświadczenie obserwując m.in. wydarzenia w sejmie, uważamy że rzeczowym dialogiem dochodzi się do dobrych decyzji drogą kompromisu i niezbędnych wzajemnych ustępstw.

Kamil Szałecki (Skarbnik Młodej Prawicy w województwie kujawsko-pomorskim)


 
By zapobiegać wymieraniu dialogu pomiędzy ludźmi złożyliśmy wniosek do pani dyrektor Wiesławy Pawłowskiej o udostępnienie sali konferencyjnej w obiekcie OSiRu i obecnie czekamy na rozpatrzenie naszego pisma. Pragniemy co najmniej raz w miesiącu organizować w Inowrocławiu debatę uczącą kultury słowa, wypowiedzi i prezentacji swoich postulatów. Debaty te będą nie tylko promowały nasze miasto, lecz także województwo, polską historię oraz poruszały sprawy polityczne. Złożyliśmy wniosek do pani dyrektor Wiesławy Pawłowskiej o udostępnienie sali konferencyjnej w obiekcie OSiRu i obecnie czekamy na rozpatrzenie naszego pisma. Pragniemy co najmniej raz w miesiącu organizować w Inowrocławiu debatę uczącą kultury słowa, wypowiedzi i prezentacji swoich postulatów. Debaty te będą nie tylko promowały nasze miasto, lecz także województwo, polską historię oraz poruszały sprawy polityczne. Pierwszymi tematami będą:potrzeby mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego, młodzi ludzie, a wybory samorządowe, sposoby na angażowanie się w sprawy małych społeczeństw.


Dobromir Szymański (Przewodniczący Młodej Prawicy w województwie kujawsko-pomorskim)Podobnie wspólnie z Forum Młodych PiS, Młodymi Demokratami, Młodymi Nowoczesnymi, Młodymi dla Wolności przygotowaliśmy pismo do TVP 3 Bydgoszcz o
utworzenie w ramówce tej stacji programu na wzór "Młodzieży Kontra". Program ten ma uczyć prezentacji swych poglądów i kulturalnego wyrażania opinii na dane tematy. Prośbę swą umotywowaliśmy tym, że wyżej wspomniana propozycja programowa jest dobrą okazją dla widzów do zapoznania się z poglądami, opiniami, stanowiskami poszczególnych środowisk politycznych w samorządach naszego województwa. W programie tym mogliby uczestniczyć młodzi ludzie należący do młodzieżówek partii politycznych, którzy wiążą swoją przyszłość z polityką samorządową naszego regionu lub z parlamentem.
- Dobromir Szymański (przewodniczący Młodej Prawicy w województwie kujawsko-pomorskim)
 

 

 

Młoda Prawica organizuje też akcję „Rozdaj jabłko na Dzień Dziecka”. Od wczoraj rozdawaliśmy jabłka w Inowrocławiu, na dniach akcja odbywać się będzie w Bydgoszczy, natomiast finałem całego przedsięwzięcia będzie promowanie tego co polskie, zdrowe, pyszne i łatwo dostępne.

Wiktor Zieliński (działacz Młodej Prawicy w województwie kujawsko-pomorskim)

 

(P.B)
REKLAMA

Komentarze (1)

lolololo

1 0

Jeśli panowie z Młodej Prawicy chcą zajmować się kulturą słowa, niech zaczną od siebie. W tym tekście jest kilka poważnych i łatwych do zauważenia błędów. 18:14, 30.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone