Zamknij

Porozmawiali o bezpieczeństwie w domu św. Alberta

16:18, 04.12.2018 | P.B
REKLAMA
Skomentuj


Zajęcia z podopiecznymi Domu Dziennego Pobytu „Albert” w Inowrocławiu poprowadziła policjantka. Pogadanka dotyczyła różnych sytuacji, z którymi może się zetknąć każdy, a dotyczących własnego bezpieczeństwa.

Asp. szt. Izabella Drobniecka odwiedziła dziś (04.12) podopiecznych DDP „Albert”. Tematem spotkania były różnego rodzaju metody oszustw. By ostrzec bywalców domu jak działają oszuści, policjantka zaprezentowała filmy przygotowane przez Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy. Pokazują one metody działania sprawców oszustw „na wnuczka, policjanta, czy funkcjonariusza CBŚP”. Dyskusja, która towarzyszyła spotkaniu polegała na analizie obejrzanego materiału i omówieniu jak radzić sobie, gdyby ktoś zetknął się z takim przypadkiem.

Poruszanie się po drogach było kolejnym tematem spotkania i okoliczności oraz przyczyny zdarzeń drogowych na terenie Inowrocławia. W trosce o swoje bezpieczeństwo na drogach, warto mieć elementy odblaskowe. Dlatego podopieczni zostali przez policjantkę wyposażeni w odblaskowe taśmy. Spotkanie miało też część warsztatową, bo uczestnicy mieli okazję rozwiązać krzyżówkę, którą przyniosła dla nich policjantka. Krzyżówka dotyczyła przepisów ruchu drogowego i ogólnych zasad postępowania w sytuacji zagrożeń.

asp. szt. Izabella Drobniecka 

(P.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone