Zamknij

W Inowrocławiu będą solidaryzować się z Owsiakiem

09:48, 16.01.2019 | P.B
REKLAMA
Skomentuj

 

W Inowrocławiu odbędzie się akcja społeczna "Murem za Owsiakiem". 18 stycznia na Stadionie Miejskim spotkają się ci, którzy nie zgadzają się na rezygnację Jurka Owsiaka ze stanowiska prezesa fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Po ataku na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza i jego śmierci, Jerzy Owsiak zrezygnował ze stanowiska prezesa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W mediach społecznościowych internauci z całej Polski apelują, aby wycofał swoją decyzję. Swoje wpisy opatrują hashtagiem #MuremZaOwsiakiem.

- Dla mnie, zrozumiałe jest co Jurek zrobił, ale przychodzi taki moment, w którym powinien zrozumieć ilu ma zwolenników, którzy są gotowi swoim słowem i czynem zaświadczyć, że Jurek Owsiak jest nam po prostu potrzebny. Nam, jako ludziom, którzy chcą pomagać innym. On jest nie tylko symbolem – jest człowiekiem orkiestrą - powiedział prezydent Ryszard Brejza.

Inowrocław również stanie murem za Owsiakiem. W odpowiedzi na apel ze strony mieszkańców, w najbliższy piątek, 18 stycznia o godz. 17.00 zorganizowany zostanie happening na Stadionie Miejskim przy ul. Wierzbińskiego. Mieszkańcy otrzymają czerwone balony, na stadionie pojawi się wielkie serce, a na koniec zostanie zrobione zdjęcie z powietrza.

(P.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone