Zamknij

Trening doskonalenia techniki jazdy dla młodych kierowców

14:43, 07.05.2019 | KPP/Izabella Drobniecka
Skomentuj
REKLAMA

W dniu 21 maja Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu, Starostwo Powiatowe, WORD Odział Terenowy w Inowrocławiu oraz Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu, organizują trening doskonalenia techniki jazdy. Tym razem ze szkolenia mogą skorzystać młodzi kierowcy do 21 lat.  

Pierwsze 7 osób, które 10 maja o godz. 14.00 zadzwonią do Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu na numer telefonu 52 56 65 218 i podadzą hasło „Młody kierowca to bezpieczny kierowca” będą miały okazję wziąć udział w bezpłatnym treningu doskonalenia techniki jazdy samochodem. Każdy uczestnik musi posiadać prawo jazdy.

[ALERT]1557232864205[/ALERT]

Organizatorzy przygotowali dla chętnych wiele atrakcji: test z przepisów ruchu drogowego, samochodami WORD-u będzie możliwość jazdy z instruktorem na placu manewrowym oraz będzie trening jazdy w ramach testu Stewarta,  porady specjalisty z dziedziny doskonalenia techniki jazdy, policyjne wskazówki w zakresie poruszania się po drogach i ćwiczenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Bezpłatny trening odbędzie się 21 maja 2019 roku (wtorek) od godz. 15.00-17.00 na terenie WORD Oddział Terenowy w Inowrocławiu ul. Orłowska. Zapraszamy!

Wystarczy zadzwonić i zapisać się na szkolenie. Dla uczestników organizatorzy przewidzieli również upominki związane z bezpieczeństwem.

asp. szt. Izabella Drobniecka

(KPP/Izabella Drobniecka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%