Zamknij

Nowa siedziba inowrocławskiego WORD-u. Dzisiaj otwarcie

05:49, 24.05.2019 | UM
REKLAMA
Skomentuj


W piątek (24 maja) zostanie otwarta nowa siedziba Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Inowrocławiu. Dzięki temu osoby z miasta i okolic będą egzaminowane w znacząco poprawionych warunkach.

- Oddział WORD w Inowrocławiu to bardzo potrzebna instytucja. Od początku swojej działalności, czyli 2014 roku przeprowadził ponad 65 tys. egzaminów i notuje stały roczny wzrost zysku. Jestem pewien, że nowy – funkcjonalny i nowoczesny obiekt inowrocławskiego ośrodka spełni oczekiwania mieszkańców – mówi marszałek Piotr Całbecki.

Nowopowstały obiekt składa się z budynku administracyjno-egzaminacyjnego oraz garaży na samochody i motocykle egzaminacyjne. Łączna powierzchnia zabudowy wynosi 643 m2. Koszt inwestycji to ponad 4 mln zł. w całości sfinansowany ze środków własnych Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, który jest jednostką prowadząca oddział w Inowrocławiu. Wykonawcą inwestycji była wyłoniona w postępowaniu przetargowym inowrocławska firma MEGA Sp. z o.o.

Wojewódzkie ośrodki ruchu drogowego to jednostki organizacyjne samorządu województwa. W naszym regionie funkcjonują trzy takie placówki: WORD w Bydgoszczy, który prowadzi także oddział w Inowrocławiu; WORD w Toruniu, któremu podlega także oddział w Grudziądzu, oraz WORD we Włocławku.

Budowa inowrocławskiego oddziału WORD jest kolejnym punktem poprawy jakości infrastruktury egzaminacyjnej dla kierowców w naszym województwie.


(UM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

NiebieskiNiebieski

1 0

Przepraszam ale jaki adres tego przbytku? 10:29, 25.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone