Zamknij

Bagatelizował przepisy ruchu, teraz jeździć nie może

15:10, 16.07.2019 | KPP/Izabella Drobniecka
REKLAMA
Skomentuj

Patrol WRD z Inowrocławia zatrzymał bmw, którego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość. To jak się okazało miało swoje dalsze następstwa.

Na ul. Nowej w Gniewkowie (15.07) patrol WRD kontrolował pojazdy, pod kątem poruszania się z dozwoloną prędkością. Policjanci zatrzymali samochód marki BMW, którego 20-letni kierujący przekroczył prędkość o 30 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w i punktami karnymi. To nie był jednak koniec interwencji.

Patrole przy kontrolach korzystają z policyjnych systemów, co pozwala na pozyskanie wiedzy o uczestniku ruchu. To za ich pośrednictwem właśnie policjanci ustalili, że mężczyzna ma już na koncie trzy wykroczenia drogowe polegające na: przekroczeniu dozwolonej prędkości, kierowaniu pojazdem po użyciu zabronionego środka lub alkoholu i kolizję. I to wszystko w okresie 2 lat od wydania mu po raz pierwszy prawa jazdy.

Naczelnik WRD kom. Sebastian Górski informuje, że: w tym konkretnym przypadku patrol WRD zatrzymał mężczyźnie prawo jazdy i uniemożliwił mu dalszą jazdę. Zatrzymany dokument będzie przesłany do właściwego starosty, który na wniosek policji, wyda decyzję o cofnięciu uprawnień.

[ALERT]1563282087171[/ALERT]

REKLAMA
(KPP/Izabella Drobniecka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

jerzykjerzyk

0 0

ludzie, sami sobie pod górkę robicie zamiast jeździć z yanosikem 20:14, 16.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone