Zamknij

Rozbój z rowerem w tle. Napastnikom grozi kara do 12 lat więzienia

11:26, 19.07.2019 | KPP/Izabella Drobniecka
REKLAMA
Skomentuj


Policjanci z Gniewkowa zajmowali się wyjaśnieniem sprawy rozboju, do którego doszło na terenie miasta. Gdy dowiedzieli się o przestępstwie dotarli do poszkodowanego i zatrzymali napastników. Dzisiaj obaj podejrzani stanęli przed oskarżycielem. Grozi im kara do 12 lat więzienia.

Wczoraj (18.07.19) na terenie Gniewkowa policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, których podejrzewali, że brali udział w rozboju. Funkcjonariusze uzyskali informację o przebiegu zdarzenia. Ustalili i sami dotarli do poszkodowanego mężczyzny, który wówczas złożył zawiadomienie o przestępstwie.

Doszło do niego dzień wcześniej (17.07.19) około 19.00 na ulicy. Wtedy dwóch mężczyzn, w wieku 28 i 52 lata, zaatakowało poszkodowanego. Sprawcy pobili go, a następnie zabrali mu rower warty 600 zł. 

Zebrany przez policjantów materiał dowodowy doprowadził do tego, że obaj napastnicy usłyszeli zarzut rozboju. Skradziony rower został odzyskany, a podejrzani dzisiaj stanęli przed oskarżycielem, który zdecyduje o dalszych ich losach. Za rozbój grozi kara do 12 lat więzienia. 

REKLAMA
(KPP/Izabella Drobniecka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone