Zamknij

Ośmiu zatrzymanych w jeden dzień w regionie

12.37, 24.01.2023 MP Aktualizacja: 12.43, 24.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

Tylko wczoraj policjanci z Inowrocławia, Janikowa i Złotnik Kujawskich namierzyli i zatrzymali łącznie ośmiu poszukiwanych. Jedni mieli do odbycia wyroki, inni „migali się” do płacenia grzywien. 

Wczorajsze (23.01) działania policjantów na terenie powiatu inowrocławskiego to ustalenie miejsc pobytu i namierzenie aż ośmiu poszukiwanych przez sądy. Wśród nich było dwóch mężczyzn, którzy mieli do odbycia karę 6 i 7 miesięcy pozbawienia wolności. Czterech miało do zapłacenia zaległe grzywny, które zostały zamienione na kary aresztu. Trzech z nich grzywny zapłaciło, co uchroniło ich od „odsiadki”.  

W jednym przypadku wpadł mężczyzna na ternie gminy Złotniki Kujawskie, który nie tylko miał ponad 2 tygodnie do odsiadki za grzywny, ale też był poszukiwany w związku z prowadzonymi sprawami dotyczącymi kradzieży z marketach. Po zatrzymaniu usłyszał zatem zarzuty i grozi mu kara do 5 lat więzienia.

[ALERT]1674560197552[/ALERT]

Wśród zatrzymanych był również 17-latek, który był na ucieczce z młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Policjanci „patrolówki” uzyskali bowiem informację, że po Osiedlu Rąbin porusza się młody chłopak z czarną torbą w emblematy, którego rysopis również ustalili. Poza tym może on posiadać przy sobie zabronione środki. Patrol zauważył go na ul. Wojska Polskiego i zatrzymał. Przeszukanie potwierdziło, że miał przy sobie cztery woreczki z suszem roślinnym i substancją w postaci kryształów. Badanie wykazało, że susz to marihuana. Pozostałe środki trafiły do szczegółowych badań. Młody mężczyzna będzie zatem odpowiadał za posiadanie narkotyków.

[ZT]22648[/ZT]

[ZT]22641[/ZT]

 

(MP)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%