Zamknij
REKLAMA

Mandaty, punkty i zatrzymane prawo jazdy. Kontrole na drogach w Kruszwicy

10:26, 20.05.2020 | KPP
Skomentuj
REKLAMA

To skutek policyjnej kontroli WRD wobec trzech kierowców. Jechali w terenie zabudowanym ponad „sto” na godzinę.

Policjanci WRD z Inowrocławia wczoraj (19.05) prowadzili kontrole na terenie gminy Złotniki Kujawskie, Kruszwica i Gniewkowo.

Zatrzymali tam kierujących, którzy popełnili wykroczenia w ruchu drogowym, polegające na przekroczeniu prędkości dopuszczalnej o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym. 28-letni kierowca samochodu marki Ford jechał z prędkością 117 km/h, 43-letni kierujący samochodem marki Renault miał na liczniku 103 km/h, a jego rówieśnik kierowca forda 114 km/h.

[ZT]12019[/ZT]

Mężczyźni stracili prawo jazdy na 3 miesiące. Dostali też mandaty i punkty karne. Przez ten czas nie mogą kierować pojazdem. Jeśli złamią w podobny sposób przepisy, okres zatrzymania dokumentu przedłuży się o kolejne 3 miesiące. Ponownie za to grozi mandat karny w kwocie 500 zł lub kara grzywny do 5000 zł, jeżeli sprawę będzie rozstrzygał sąd.

[ZT]12020[/ZT]

 

(KPP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz