Zamknij
REKLAMA

Rodzinka łabędzi potrzebowała pomocy. Policjanci nie czekali ani chwili [FOTO]

11:51, 27.05.2020 | KPP
Skomentuj

To było niecodzienne „doprowadzenie”. Policjanci zaopiekowali się rodziną łabędzi i skierowali ją w rejon pobliskiej rzeki. Tam posłuszni rodzice i siedem małych łabędzi na pewno mogą czuć się bezpiecznie.

Dziś (27.05) krótko po godz. 5.00 dyżurny inowrocławskiej policji otrzymał sygnał z WCPR, gdzie ktoś zadzwonił z informacją o rodzinie łabędzi, która w Pakości spaceruje drogą.

Taka sytuacja oczywiście była groźna nie tylko dla ptaków, dlatego w to miejsce został skierowany patrol.

Policjanci na ul. Inowrocławskiej, która jest drogą wojewódzką, faktycznie zastali rodzinę łabędzi. Ptaki chodziły, przy dzisiejszej porannej mgle, całą szerokością jezdni, co mogło być groźne zarówno dla nich, jak i kierowców. Policjanci eskortowali „rodzinkę” w bezpieczne miejsce na teren zielony w pobliżu rzeki Noteć.

Ten cenny sygnał o ptakach pochodził od osoby, która troszcząc się o nie, miała też na względzie bezpieczeństwo uczestników ruchu.

[ZT]12104[/ZT]

[ZT]12105[/ZT]

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (2)

Piast KołodziejPiast Kołodziej

0 0

Łabędzie sobie grzecznie maszerowały do "pumpy" na Rynku w Psiakości, a oni zawrócili je. Jak tak można? 21:05, 27.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JaJa

0 0

Ten co dzwonił na policję powinien teraz zapłacić za tą świetną akcje. Marnowanie pieniędzy podatników i tyle. 08:39, 31.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz