Zamknij
REKLAMA

Wpadł plantator marihuany

10:25, 27.07.2020 | KPP
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Inowrocławia rozliczyli ostatnio 21-letniego mężczyznę, który uprawiał spore poletko konopi pod Rojewem. Po tym jak usłyszał zarzuty za nielegalną uprawę grozi mu 8 lat więzienia. Do czasu rozprawy musi systematycznie zgłaszać się na komendę w ramach policyjnego dozoru.

Do zatrzymania mężczyzny doszło pod Rojewem. Na nic zdała się jego ucieczka przez kukurydzę. Wpadł on na gorącym uczynku, gdy przebywał na terenie swojej plantacji. Zatrzymali go policjanci zajmujący się zwalczaniem procederu narkotykowego. Kryminalni od pewnego czasu weryfikowali uzyskaną informację i ustalali konkretne miejsce z konopiami. Zbierali też wiedzę o osobie, która miała zajmować się nielegalną uprawą.

Gdy przystąpili do realizacji sprawy ujawnili spore poletko z krzewami konopi w różnej fazie wzrostu. Tam też w pościgu zatrzymali 21-letniego mężczyznę. Miał on przy sobie plecak, w którym znajdowały się pocięte fragmenty roślin marihuany, nożyczki i… spray przeciw komarom. Kryminalni zabezpieczyli 81 krzewów konopi oraz środki do nawożenia roślin, a w plecaku sprawcy ponad 26 grama roślinnego suszu.

Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Usłyszał zarzut nielegalnej uprawy, z której można uzyskać znaczną ilość narkotyków i został doprowadzony przez policjantów do oskarżyciela. Decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 8 lat.

[POGODA]1595838028400[/POGODA]

(KPP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

AaaAaa

9 2

"Każdy orze jak może" najlepiej mamy żyć w z wypłaty do wypłaty 11:07, 27.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Służby kontra rolnikSłużby kontra rolnik

14 3

Tak w Polsce traktuje się młodego rolnika.Zamiast pomagać w trudnym starcie na roli,to go gonią po kukurydzach aparatczycy esbecji i prekuratorzy.Wstyd panowie, wstyd, tak postępować z młodymi na dorobku. 11:19, 27.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Legalne narkotyki toLegalne narkotyki to

2 0

Alkohol,papierosy,kawa,to są narkotyki od których uzależnione są miliony ludzi,ale służby ich nie ścigają,bo same to ćpają. 23:59, 27.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Reformy@konopie.PO[email protected]

2 0

I jeszcze TVP Info działa jak najlepsze konopie,
lecz najlepiej, to mowa Borysa i Rafała kopie.
Nowa Solidarność
Nowa Platforma
Bezdennie beznadziejna ta ich reforma. 11:26, 30.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA