Zamknij

Brutalne pobicie z użyciem kija baseballowego. Ranny mieszkaniec trafił do szpitala

10:44, 26.07.2021 | MP
Skomentuj
REKLAMA

Zaczepka mężczyzny na ulicy Pakości zakończyła się jego dotkliwym pobiciem. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Przestępstwo ujawnili policjanci i zatrzymali sprawcę, który decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Pakoscy policjanci ostatnie dwa tygodnie zajmowali się intensywnie dotkliwym pobiciem, do jakiego doszło w Pakości. To mundurowi z miejscowego komisariatu uzyskali informację o przestępstwie i dowiedli tego, że 10 lipca doszło na ulicy do przemocy z użyciem kija baseballowego.

Z zebranych przez policjantów dowodów wynika, że grupa osób zaczepiła przypadkowego przechodnia. Jeden z mężczyzn, który miał przy sobie kij baseballowy bez powodu uderzył go w głowę. Obrażenia u pobitego były bardzo dotkliwe i skutkowały leczeniem w szpitalu.

Policjanci, działając przy wykryciu sprawy, zabezpieczyli nagrania monitoringu z różnych miejsc. Tym tropem zrekonstruowali wydarzenia i pracowali nad ustaleniem sprawcy. W ubie-głym tygodniu uzyskali informację, kto był zamieszany w pobicie mężczyzny. Przełom nastą-pił w minioną środę (21.07.21). Tego dnia zatrzymali 19-letniego mieszkańca Pakości. Policyjne działania skutkowały również zabezpieczeniem kija baseballowego użytego do przestępstwa.

[ALERT]1627289029358[/ALERT]

W piątek (23.07.21) zatrzymany wraz z aktami sprawy trafił do oskarżyciela, gdzie usłyszał zarzut pobicia. Wniosek policji i prokuratora o tymczasowe aresztowanie, sąd rozpatrzył pozytywnie. 19-letni podejrzany trafił za kraty na 3 miesiące. Grozi mu kara więzienia do 5 lat.

[ZT]16980[/ZT]

(MP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%