Zamknij

Dwa wypadki przez weekend, policja apeluje o ostrożność! 19-latek ranny w Bródzkach

10:01, 18.03.2019 | KPP/Izabella Drobniecka
REKLAMA
Skomentuj

Na terenie powiatu inowrocławskiego doszło do dwóch wypadków drogowych. Ranna została jedna osoba, jedna niestety zginęła.

Policjanci z Kruszwicy wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło w m. Bródzki gmina Kruszwica. Policja została powiadomiona o zdarzeniu (16.03) około godz. 15.45. Kierujący samochodem marki Mazda uderzył w przydrożne drzewo. Obrażenia ciała doznał 19-letni pasażer pojazdu, którego śmigłowiec LPR zabrał do szpitala.

Inowrocławska Policja pod nadzorem prokuratury bada również przyczyny i okoliczności towarzyszące wypadkowi, do którego doszło w niedzielę (17.03) przed godz. 19.00 na ul. Jacewskiej w Inowrocławiu. Jadąca samochodem marki Fiat Panda 55-letnia kobieta, potrąciła przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych 72-letnią pieszą. Na skutek obrażeń piesza zmarła w szpitalu.

Podróżujmy z dozwoloną prędkością i dostosowaną do warunków jazdy. Zmieniająca się w ciągu doby pogoda, wcale nie ułatwia poruszania się po drogach. Apelujemy do kierowców, aby zwalniali przed przejściami dla pieszych. Natomiast przypominamy pieszym, aby przekraczali jezdnię w miejscach do tego przeznaczonych, ale też kierowali się zasadą ograniczonego zaufania wobec kierujących.

asp. szt. Izabella Drobniecka 

(KPP/Izabella Drobniecka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

abcabc

1 0

Ostatnie zdanie powinno zostać napisane na banerze przy każdym przejściu dla pieszych.
Sam często jestem pieszym i kierowcą. Święty też nie jestem. Ale niektórzy ludzie w ogóle nie powinni się poruszać po tym świecie... wyprzedzając na trzeciego na pasach, czy też ładując się z buta pod nadjeżdżające auto czy ciężarówkę.. "bo jestem na pasach i wszystko mi wolno". ale tak z łaski swojej rozejrzeć się na lewo i prawo to już nie łaska.
Osobówka czy ciężarowy nie stanie dęba i nie zatrzyma się w miejscu. Trochę wyobraźni dla jednych i drugich... 13:58, 20.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone