Zamknij
REKLAMA

Mieli okazję poznać swojego dzielnicowego. Funkcjonariusze odwiedzili Dom Pomocy Społecznej w Tarnówku

10:52, 15.05.2019 | RED
Skomentuj
REKLAMA

Dzielnicowy z Kruszwicy i policjantka zajmująca się profilaktyką byli w jednym z Domów Pomocy Społecznej na terenie gminy. Było to spotkanie z dziedziny profilaktyki społecznej. 


Mł. asp. Mariola Witoń i mł. asp. Łukasz Zbawicki przygotowali blok tematyczny dla podopiecznych domu. Przede wszystkim omówili podstawowe zasady ruchu drogowego, by podkreślić jak ważne jest przekraczanie jezdni w miejscach do tego przeznaczonych. Wręczyli również uczestnikom spotkania odblaskowe opaski. Kolejnym z zagadnień były wzajemne relacje między podopiecznymi domu, ponieważ budują one atmosferę w placówce. 

Dzielnicowy omówił również sytuacje dotyczące zagrożeń oszustwami, kradzieżami, by nauczyć prawidłowego reagowania i prewencji w tego typu sytuacjach. Zaoferował także swoją pomoc i utrzymywanie bieżącego kontaktu z placówką, aby podopieczni mogli zawsze uzyskać poradę w przypadkach z jakimi im przyjdzie się zetknąć w życiu. 

asp. szt. Izabella Drobniecka 

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

jaja

0 0

Może w Końcu zapobiegną ich ucieczką i lataniu po okolicznych wsiach po nocach
i kamizelki jak wychodzą czy jadą rowerami powinni mieć na stałe .. żeby nie było jak rok temu we Wrześniu co facet 2 prawie w nocy rozjechał koło Brześcia.. 21:58, 15.05.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

OnOn

0 0

Może wszystkich z okolicznych dróg usunąć? Sam będziesz sobie jeździł. 11:27, 19.05.2019