Zamknij

Policjanci z Kruszwicy odzyskali portfel pozostawiony w sklepie. Szybko zmienił właściciela

18:27, 17.06.2019 | KPP/IZABELA DROBNIECKA
REKLAMA
Skomentuj


Robiąc zakupy wiele osób zapomina o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Dlatego warto wystrzegać się takich sytuacji i bardziej zadbać o swoje mienie. Nie stwarzajmy szansy dla złodzieja.

Policjanci z Kruszwicy bardzo szybko namierzyli mężczyznę, który zabrał ze sklepu portfel z dokumentami i gotówką. Teraz będzie musiał liczyć się z zarzutami za przywłaszczenie mienia. W jednym ze sklepów w Kruszwicy klient przez przypadek pozostawił na regale swój portfel. Gdy chciał płacił za towar w kasie, zorientował się, że nie ma swojej własności i cofnął się po nią. Tam jednak już portfela z dokumentami i gotówką nie znalazł. Powiadomił o przestępstwie policjantów z miejscowego komisariatu.

Policjanci ustalili okoliczności całego zdarzenia i przejrzeli sklepowy monitoring. Dzięki nagraniu funkcjonariusze bardzo szybko wytypowali osobę mającą związek z przestępstwem. Jeszcze tego samego dnia policjanci zapukali do mieszkania wytypowanego mężczyzny i znaleźli u niego zabrany portfel z zawartością. 48-letni mieszkaniec Kruszwicy będzie teraz odpowiadał za przywłaszczenie, za co grozi kara do 5 lat więzienia. Takich konsekwencji mógł zwyczajnie uniknąć gdyby o znalezieniu portfela powiadomił personel sklepu. To co znajdujemy bowiem nie staje się naszą własnością. 

(KPP/IZABELA DROBNIECKA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

PrawomyślnyPrawomyślny

2 1

Tak trzymać! 19:06, 17.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone