Zamknij

Wpadł hotelowy złodziej. Grozi mu kara do 5 lat więzienia

16:46, 19.06.2019 | KPP/Izabella Drobniecka
REKLAMA
Skomentuj


Kara do 5 lat więzienia grozi mężczyźnie, który okradł jednego z gości przebywających w hotelu w Kruszwicy. Po tym, jak zabrał mu gotówkę, całą „przebalował”. Gdy na jego trop wpadli policjanci, już nie było mu tak do śmiechu.

Przez ostatnie kilka dni policjanci z miejscowego komisariatu w Kruszwicy wyjaśniali sprawę kradzieży pieniędzy. Przebywający w hotelu mężczyzna (16.06) powiadomił o tym, że z jego portfela w pokoju zniknęła spora gotówka.

Policjanci zebrali informacje na ten temat i przeanalizowali cały materiał dowodowy. Wytypowali też osobę, która mogła mieć związek z kradzieżą. Gdy mieli już uzasadnienie swoich podejrzeń, dziś (19.06) na terenie Kruszwicy zatrzymali 39-letniego mężczyznę. Ustalili, że to on był również chwilowym gościem hotelu i stoi za kradzieżą. Mężczyzna usłyszał zarzut przestępstwa. Całą gotówkę jednak zdążył wydać. Jak się też okazało miał  do odbycia karę 14 dni aresztu za wcześniej popełnione wykroczenie kradzieży.

Przy okazji tej sprawy, policjanci apelują, aby pokoje hotelowe zamykać na klucz. Dotyczy to również okien, szczególnie gdy pokój opuszczamy na dłuższy czas. Uwaga na nieznane osoby, które poruszają się po hotelowych korytarzach. Nie wszyscy, jak się okazuje, mają uczciwe zamiary.


 

(KPP/Izabella Drobniecka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone