Zamknij

Odpowie za kradzieże. Pracownicy ochrony jednego z elektromarketów ujeli złodzieja i przekazali go policji

18:20, 05.07.2019 | KPP Michał Parzyszek
REKLAMA
Skomentuj


Pracownicy ochrony jednego z elektromarketów ujeli złodzieja i przekazali go Policji. Dzięki szybkiej reakcji ochroniarzy i dociekliwości funkcjonariuszy mężczyzna odpowie za swoje zachowanie, a towar wróci do właścicieli. 

Wczoraj (04.07) mundurowi KPP Inowrocław otrzymali zgłoszenie, że pracownicy ochrony  jednego z lokalnych marketów z elektroniką ujeli złodzieja. Jak się okazało, 26-letni mieszkaniec gminy Strzelno wcześniej tego samego dnia dokonał kradzieży nawigacji. Kiedy wrócił do sklepu, ochroniarze, wiedząc o jego wcześniejszym zachowaniu ujęli go i wezwali Policję. 

Patrol, który przybył na miejsce ujawnił, że choć mężczyzna nie miał przy  sobie skradzionego towaru, to posiada kwit z jednego z inowrocławskich lombardów. Kiedy sprawdzali ten trop, nie tylko odzyskali nawigację, ale też dowiedzieli się, że 26-latek zastawił w tym samym dniu i miejscu wkrętarko-wiertarkę. Policjanci z “patrolówki” wspólnie z kryminalnymi ustalili skąd pochodzi wkrętarka oraz to, że także ona została skradziona w jednym z lokalnych marketów. 

Teraz towar wróci do prawowitych właścieli, a mężczyzna odpowie za swoje zachowanie przed sądem. Za popełnione przez siebie czyny grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

(KPP Michał Parzyszek)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone