Zamknij

Kierowcy w regionie znów przekroczyli prędkość

09:04, 17.09.2019 | KPP/IZABELA DROBNIECKA
REKLAMA
Skomentuj

Tak mówimy często, gdy wyruszamy w trasę. Są jednak tacy, którzy swoim zachowaniem i sposobem jazdy powodują, że to bezpieczeństwo wisi na przysłowiowym włosku. Dla takich kierowców policjanci nie mają tolerancji, bo o wypadek nie trudno.

Pośpiech i brawura. Tak można podsumować jazdę kilku kierowców, których zatrzymali ostatnio policjanci WRD z Inowocławia. Zostały zatrzymane ich prawo jazdy. Nie tylko taka uciążliwość ich spotkała. Spadły również na ich konsekwencje w postaci mandatu i punktów karnych.

W dwóch przypadkach zatrzymani do kontroli kierujący jechali przez Batkowo gmina Inowrocław. Jadący renaultem 51-letni mężczyzna miał na liczniku 103 km/h. Kierujący natomiast chevroletem 27-letni jechał z prędkością 101 km/h. Nie ma też powodu do chluby jadący przez Rybitwy gm. Pakość. Tam patrol WRD  zatrzymał kierowcę samochodu marki VW, który to poruszał się z prędkością 127 km/h.

Jedźmy z dopuszczalną prędkością i dostosowaną do warunków pogodowych! Wtedy bezpiecznie dojedziemy do celu swojej podróży.

(KPP/IZABELA DROBNIECKA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone