Zamknij
REKLAMA

Policjanci z Inowrocławia zapobiegli tragedii

15:27, 08.11.2019 | KPP
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Inowrocławia pomogli mężczyźnie, który biegał po parku solankowym i krzyczał, że chce się powiesić. Wprawdzie desperat był bardzo agresywny i usiłował przeszkodzić mundurowym, ale funkcjonariusze poradzili sobie z nim. 26-latek najpierw trafił do policyjnego aresztu, po czym pod opiekę specjalistów.

Wczoraj (07.11.19) przed 13.00 policjanci z inowrocławskiej „patrolówki” interweniowali na terenie Parku Solankowego w Inowrocławiu. Otrzymali bowiem informację, że po parku biega roznegliżowany mężczyzna i krzyczy, że chce się powiesić. 

Zastępca dyżurnego natychmiast zaczęła działać. Ustaliła kobietę, która miała widzieć tę sytuację i skontaktowała się z nią. Ważne było, by desperata zlokalizować jak najszybciej, a biorąc pod uwagę obszar parku mogło nie być to takie łatwe. Policjantka koordynowała całą akcję poszukiwawczą, która ma swój szczęśliwy finał. 

Policyjny patrol dotarł w rejon tężni. Tam na jednym z drzew funkcjonariusze zauważyli mężczyznę ubranego tylko w majtki i skarpetki. Zdążył on już przywiązać jakiś materiał do gałęzi, a drugi jego koniec zawiązywał wokół szyi. Policjanci ruszyli w jego stronę. Ten, widząc ich zeskoczył z drzewa i chciał się z funkcjonariuszami bić.

Desperat był pobudzony, agresywny i nietrzeźwy. Krzyczał, że chce się powiesić. Policjanci obezwładnili mężczyznę. To 26-letni mieszkaniec Inowrocławia. Trafił do policyjnego aresztu, a stamtąd pod opiekę medyczną. 

asp. szt. Izabella Drobniecka

(KPP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.