Zamknij
REKLAMA

Wystarczy 100 głosów aby w Kruszwicy powstał maszt z biało-czerwoną flagą. Dołączysz się i zagłosujesz?

07:49, 15.09.2020 | AG

Projekt "Pod biało-czerwoną" jest realizowany pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego to inicjatywa mająca na celu połączenie Polaków pod flagą państwową. To także godne uczczenie pamięci o Bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku.

Kruszwica również bierze udział w projekcie. W przypadku gminy nad Gopłem (do 20 tysięcy mieszkańców) wystarczy 100 głosów poparcia aby w mieście stanęła biało-czerwona flaga. Wystarczy wypełnić krótką pod adresem  https://bialoczerwona.www.gov.pl/ i zgłosić Kruszwicę!

W ankiecie należy wpisać swoje imię i nazwisko, województwo i podać swój adres e-maila. W polu nieobowiązkowym można wpisać nazwisko lidera, który zachęcił do oddania głosu.

W imieniu Nadgoplańskiego Towarzystwa Historycznego zgłoszenia Kruszwicy dokonał prezes stowarzyszenia Przemysław Bohonos. 

- Na mapie przeszłości i kolebki państwa polskiego Kruszwica od zawsze była związana z budową tożsamości narodowej . Serdecznie zapraszam Państwa do oddania swojego głosu na naszą gminę abyśmy mogli cieszyć się biało-czerwoną flagą w ramach projektu "Pod biało-czerwoną" - mówi prezes Nadgoplańskiego Towarzystwa Historycznego Przemysław Bohonos.

Więcej szczegółów wkrótce.

[POGODA]1600148863674[/POGODA]

 

(REKLAMA)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop