Zamknij
REKLAMA

Nagrodzono osoby, które pomogły rodzinie z Giżewa odbudować dom [VIDEO,FOTO]

11:13, 26.08.2019 | red
Skomentuj
REKLAMA

W trakcie ceremoniału dożynkowego, sołtys Rzepowa Magdalena Wrzesień-Ciba, podziękowała osobom zaangażowanym w odbudowę spalonego w czerwcu domu z miejscowości Giżewo.

Do pożaru domu w Giżewie doszło 9 czerwca. Nazajutrz o pomoc zaapelowała sołtys Magdalena Wrzesień Ciba. W akcję odbudowy domostwa włączyło się wiele osób. Wśród osób wyróżnionych znaleźli się Marcin Ciesielski, Krzysztof Figas, Przemysław Zieliński, Łukasz Matuszak, HZ i NR Polanowice.

- Poszkodowani dziękują również pozostałym sąsiadom, którzy pomogli przy  naprawie domu - informuje Magdalena Wrzesień-Ciba.

Nagrody wyróżnionym wręczyli wojewoda kujawsko-pomorski Mikołaj Bogdanowicz, Burmistrz Kruszwicy Dariusz Witczak oraz sołtys Rzepowa, Magdalena Wrzesień-Ciba.

(red)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz