Zamknij
REKLAMA

Morsowanie już w niedzielę. Kruszwicki Klub Morsów zaprasza na wspólną kąpiel w Gople

14:46, 07.11.2019 | red
Skomentuj
REKLAMA


W najbliższą niedzielę odbędzie się kolejne morsowanie Kruszwickiego Klubu Morsów. Sekcja KP Gopło zaprasza do wspólnego korzystania z kąpieli w Gople.

Wspólne morsowanie odbędzie się w najbliższą niedzielę 10 listopada o godzinie 14:00. Temperatura przewidywana sięgnie od 1 do 7°C. Niebo zachmurzone.

- W trakcie spotkania będzie możliwość wypełnienia deklaracji członkowskich  Jeżeli ktoś chciałby zapoznać się z  treścią deklaracji wcześniej proszę o kontakt na FB - deklarację prześlemy drogą elektroniczną - informuje Kruszwicki Klub Morsów.

Początek o 14:00 na tzw. Dzikiej Plaży. Zabezpieczenie medyczne zapewnia Nadgoplańskie WOPR Kruszwica.

(red)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz